Directory

Rruga Rustem Haklaj, Tirana, Albania
Rruga Selim Brahja, Tiranë, Albania
Rruga Tafil Agai, Tiranë, Albania
1979885_226874224185028_2134136031_n.jpg
Rruga Pjetër Bogdani, Tirana, Albania
+355 69 851 1112+355 69 851 1112
Nje restorant unik ne Tirana, ne te cilin mund te konsumosh ushqime te shendetshme, duke qen...
Aba 21.jpg
Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania
Aeronautika Shqiptare.jpg
Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania
Albania off road Cycling.jpg
Rruga Shyqyri Berxolli, Tiranë 1001, Albania
Albanian Mountain Team.jpg
Rruga Thanas Ziko, Tirana, Albania
Ambasada Vatikanit.jpg
Rruga e Durrësit, Tirana, Albania
Ndërtesa që shërben si Ambasada e Selisë së Shenjtë, Vatikanit në Shqipëri është ndërtuar në viti...
restaurant-amor.jpg
Rruga Mustafa Qosja, Tirana, Albania
+355 69 268 4952+355 69 268 4952
Restoranti Amor ofron një sërë specialitetesh: antipastë, supë e ditës, pasta e shtëpisë; fileto ...
Arena.jpg
Unaza e Madhe, Tirana, Tirana County, Albania
+355 69 555 1144+355 69 555 1144
1978646_667333379999867_166535025_n.jpg
Presidential Palace of Tirana, Tirana, Albania
+355 692092358+355 692092358
Tek Artigiano do të gjeni Pizza në furrë druri, pasta të bëra vetë, sandwiche të shijshëm, sallat...
thumbs_b_c_8f99c5047e9cf4f311eff1040b9d384c.jpg
Rruga Vildan Luarasi, Tiranë, Albania
Kjo banesë e ndodhur në Rr. “Virdar Luarasi”, Nr 16, është shembull tipik i banesës tiranase. Ndë...
BANKA E SHQIPERISE 2.jpg
PS, Tirana 1001, Albania
Ndërtesa e Bankës së Shqipërisë ndodhet në qendër të kryeqytetit, në pjesën perëndimore të sheshi...
11896508_10153510759460928_3735430071809108738_o.jpg
Rruga Mustafa Matohiti, Tiranë, Albania
Një nga pubet më të mira në Tiranë. Një atmosfere e ngrohtë dhe staf shumë i mirë. Varietet birra...
etc1.jpg
Rruga Fatmir Haxhiu, Tiranë, Albania
Nje nga baret me te mire ne Tirane prej vitesh. E vendosur ne qendren tregtare “GaleriaR...
bardh_e_zi.jpg
Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania
Lokali Bardh e zi një prej bareve më të frekuentuara afër zonës së ish-bllokut. Ambjent bardh e z...
Biblioteka-Kombetare-1.jpg
Kulla e Sahatit, Tirana 1001, Albania
Biblioteka Kombëtare e Shqipërisë (BKSH) është institucioni kryesor kulturor kombëtar dhe më i vj...
ee.jpg
Unnamed Road, Albania
Ndodhen në kodrat e Krrabës në një lartësi 150 – 200 m mbi nivelin e detit. Bokërimat e Mustafa K...
brauhaus1.jpg
Rruga Reshit Çollaku, Tirana 1001, Albania
BrauHaus është një birrari e vërtetë. Themelet dhe muret e kësaj ndërtese qëndrojnë mbi një trual...
Bujtina Mare.jpg
Petrele, Tirana, Tirana County, Albania
+355 69 554 0791+355 69 554 0791
Bujtina Shqiptare.jpg
Rruga Bardhok Biba 9/1, Tirana, Albania
+355 69 209 6903+355 69 209 6903
BUNK'ART.jpg
Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania
Në qershor të vitit 1978 u inagurua nga diktatori Enver Hoxha bunkeri anti-bërthamor i ndërtuar n...
Bunk art 2.jpg
Bulevardi Zhan d'Ark 11, Tirana 1000, Albania
Ky muze është ngritur në ambientet e ish strehimit anti-atomik të Ministrisë së Brendshme. Tuneli...
Capriccio1.jpg
Rruga Brigada VIII, Tiranë, Albania
04 226 819004 226 8190
Në historinë e Tiranës së 20 viteve të fundit, Capriccio është një prej bar-eve që ka mbijetuar d...
CasaBar1.jpeg
Rruga Mustafa Matohiti, Tirana, Albania
069 665 7733069 665 7733
Cilën prej këtyre pijeve do të zgjidhje? Birra, një zgjidhje e përkohshme. Kur kemi verë, të mend...
Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania
Rruga Musa Vathi, Tiranë, Albania
Rruga Egnatia, Tiranë, Albania
Rruga Demir Gashi, Tirana, Albania
Rruga Myslym Lela, Tiranë, Albania
Rruga Sadik Kaceli, Tiranë, Albania
Rruga Nikolla Tupe, Tiranë, Albania
Rruga Kongresi i Lushnjes, Tirana, Albania
SH54, Tirana, Albania
Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania
Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania
Rruga Jakov Xoxa, Tiranë, Albania
Rruga Pandi Dardha 62, Tirana, Albania
Rruga Mihal Ciko, Tirana 1001, Albania
Rruga Llambi Bonata, Tirana, Albania
Rruga Gezim Erebara, Tirana, Albania
Rruga Zoi Xoxa, Tiranë, Albania
Rruga Nikolla Jorga, Tirana 1001, Albania
Rruga Imer Ndregjoni, Tirana, Albania
Rruga Dhimitër Kamarda, Tiranë, Albania
Rruga Asdreni, Tiranë, Albania
Rruga Mihal Grameno, Tirana, Albania
Lokal, Tirana, Albania
Rruga Kristo Dako, Tirana, Albania
Rruga Irfan Tomini, Tiranë 1020, Albania
Rruga Sauku, Tiranë, Albania
Rruga Dhimitër Frengu, Tiranë, Albania
Rruga Myslym Shyri, Tirana 1001, Albania
Rruga Besnik Hidri, Tirana, Albania
Rruga Rustem Haklaj, Tirana, Albania
Rruga Androniqi Zengo Antoniu, Tiranë, Albania
Rruga Sotir Kuneshka, Tiranë, Albania
Cinco cavalli.png
Rruga Bedri Karapici, Tirana, Albania
Citty art.jpg
Rruga Mustafa Matohiti, Tirana, Albania
+355 69 540 5685+355 69 540 5685
coko-bar-front-view-tiranaxxl.jpg
Rruga Pjetër Bogdani, Tirana, Albania
Çoko Bar i hapur në vitin 2011 në një cep të vogël në bllok, tani gjendet në vendodhjen e re...
coko2.jpg
Rruga Pjetër Bogdani, Tirana, Albania
Coko Bistro  Bar është një kafe në Tiranë.Kafe dhe restorant i mirë Italian. Një Çoko Bar i hapur...
Colonial1.jpg
Rruga Pjetër Bogdani 3, Tirana, Albania
Colonial Cafe Tirana ndodhet në qëndër të Tiranës në zonën e ish bllokut dhe është i vetmi Cockta...
Dada.jpg
Rruga Fatmir Haxhiu, Tirana, Albania
65_big.jpg
Rruga Reshit Çollaku, Tiranë 1001, Albania
+355 68 373 7503+355 68 373 7503
Delicatezze di Mare, ashtu si vetë emri është një cep deti në mes të Tiranës ku një mori delikate...
destil3.jpg
Rruga Qemal Guranjaku, Tirana, Albania
Destil është një përzierje e thjeshtësisë dhe abstraksionit që ju mund të përjetojnë në mënyra të...
q.jpg
Rruga Mehdi Frasheri, Tiranë, Albania
Dinasty Residence ndodhet ne qender te Tiranes dhe eshte e pajisur me nje bar dhe nje verande ver...
diplomat_0.jpg
Bulevardi Bajram Curri, Tiranë, Albania
Me nje eksperience 22 vjecare, me nje sere arritjesh dhe nje filozofi te orientuar nga klienti, H...
11.png
Rruga Sulejman Delvina, Tirana 1019, Albania
Me nje eksperience 22 vjecare, me nje sere arritjesh dhe nje filozofi te orientuar nga klienti, H...
duff tirana.jpg
Rruga Brigada VIII, Tiranë, Albania
069 927 7086069 927 7086
Vendi ku të gjithë të apasionuarit e sportit amerikan do të gjejnë një ambient mëse mikpritës. Du...
E përshtatshmja.jpg
Rruga Jul Variboba, Tirana, Albania
+355 69 687 3284+355 69 687 3284
161872a_hb_a_001.jpg
Rruga Themistokli Gërmenji 2/173, Tirana, Albania
Elysée është një hotel i vitit 2006. I ndërtuar pranë qendrës së Tiranës,ka një kapacitet prej 22...
Era 2.jpg
Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania
Fiore.jpg
Rruga Dervish Hima, Tirana, Albania
1508624_634546686612614_260676349_n.jpg
Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania
069 204 8519069 204 8519
Prej vitit 2005, eshte nje ambient ne te cilin do te ndjeheni gjithmone ngrohte, si mes miqsh apo...
038e_db8a.jpg
Rruga Brigada VIII, Tiranë, Albania
0692020020 / 06920999100692020020 / 0692099910
Flares eshte nje bar & karaoke ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes. Gjate diteve t...
Folie.jpg
Rruga Murat Toptani, Tirana, Albania
+355 68 609 2222+355 68 609 2222
1009923_10156444149425581_4931130497645112145_n.jpg
Rruga Bardhok Biba, Tiranë, Albania
Freddy’s Hostel  eshte nje hostel modern i cili ofron krevate te rehatshme, atmosfere shoqe...
Fusion2.jpg
Rruga Papa Gjon Pali II 3, Tirana, Albania
+355 4 224 8313+355 4 224 8313
+(355)696037997+(355)696037997
Hapësira neutrale ndërmjet Qendrës Tregtare COIN dhe Qendrës së Biznesit e vendosur në katin e pe...
20140221140314197600.jpg
Sheshi Skënderbej, Tirana 1001, Albania
Pinakoteka ishte institucioni i pare i arteve figurative ne Shqipëri. Pas një pune të mirëfilltë ...
Garage club.jpg
Rruga Gjeneral Nikols, Tiranë 1000
+355 66 405 5553+355 66 405 5553
Gourmet1.jpg
Rruga Jul Variboba, Tirana, Albania
Gourmet restorant kombinon elegancën bashkëkohore, një ambient intim dhe të shërbimit të pashembu...
29360_635851036897062691.jpg
Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania
Grand Hotel Tirana ndodhet vetem 500 m ne distance nga Sheshi Skenderbej. Ky hotel eshte i njohur...
DSCF2097.jpg
Rruga Jul Variboba, Tirana, Albania
Green House është një prej restoranteve më bashkëkohorë në Tiranë. I ndërtuar në 1936 green house...
GRYKA E MURDHARIT 2-2.jpg
Unnamed Road, Albania
Kjo grykë ndodhet në verilindje të Krrabës dhe është formuar nga përroi me të njëjtin emër , degë...
Gryka e Skuranes 3.jpg
Shtegu i Shpellës së Pëllumbasit, Pëllumbas, Albania
Ndodhet në rrjedhën e mesme të lumit Erzen pranë Shpellës së Zezë dhe fshatit Pëllumbas. Ajo ësht...
58041_553648154675725_341404797_n.jpg
Rruga Kont Urani, Tirana, Albania
Hemingway Bar Tirana mbart filozofine e bareve me te njejtin emer ne te gjithe boten. Nje hapesir...
66100786.jpg
Rruga Njazi Demi, Tirana, Albania
Ky hostel eshte i pajisur me WiFi falas, gjithashtu ofron hapsire akomodimi per kafshet. Hosteli...
12552984_10156437873955581_3308151586640330112_n.jpg
75 Bardhok Biba Street Tirana, Albania
Hostel Freddy ju ofron dhoma të rehatshme hoteli, shërbim miqësor, vendndodhje afër me qendrën po...
DoroCity.jpg
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë, Albania
Hotel Doro City është  një hotel  luksoz  me 4 yje, i cili përcakton prestigjin, dhe mikpritjen n...
gal_1304_82896.jpg
Rruga e Elbasanit 8, Tirana, Albania
I ndërtuar në një lulishte në një zonë elegante të Tiranës, pranë parkut të bukur natyral të qyte...
10378942_694618783909198_2598885157664070359_n.jpg
Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania
Hotel L. A. S.ndodhet 500 m larg Parkut te Madh te Tiranës dhe ofron akomodim me ajer te kondicio...
HotelMonarc2.jpg
Rruga George W. Bush, Tirana 1001, Albania
+355 4 2274511/ +355 4 2274504+355 4 2274511/ +355 4 2274504
+355 4 2241500
Hotel Monarc, i vendosur në qendër të Tiranës, është sinonim i sofistikimit, elegancës dhe luksit...
serv6.jpg
Rruga Urani Pano 1016, Tirana, Albania
“Hotel Opera” eshte nje hotem me 4 yje qe ndodhet ne Tirane dhe perfshin nje restoran...
hotel-center-rooms-oresti-tirana-000.jpg
Rruga Bardhok Biba 75, Tiranë, Albania
Hotel Oresti Center eshte nje hotel me 5 yje, i cili perfshin free Wi_Fi dhe parkim 2 Euro. Hotel...
mm.jpg
Rruga e Elbasanit 8, Tirana, Albania
Hoteli ndodhet 10-minuta ne distance nga Sheshi Skenderbej dhe 5-minuta larg nga bulevardi kryeso...
12507659_816863135105873_6949983537056715547_n.jpg
SH54, Tirana, Albania
+355 42 361 591+355 42 361 591
+355 42 361 594
Ofron WI-Fi dhe parkim falas, si dhe akomodim te rehatshem.  The Big Floor 5 Bar & Restaurant...
Showing 1 - 100 of 402 results