Hotel Victoria Tirana

12507659_816863135105873_6949983537056715547_n.jpg
SH54, Tirana, Albania
SH54 Tirana Tirana 1001 AL
+355 42 361 591+355 42 361 591
+355 42 361 594

Ofron WI-Fi dhe parkim falas, si dhe akomodim te rehatshem.  The Big Floor 5 Bar & Restaurant ofrojne nje pamje te mrekullueshme te qendres se Tiranes.