Sar'Otel

13879194_930454377064230_3679967636405429767_n.jpg
QKSH, Tirana, Albania

Ky hotel ndodhet ne qender te Tiranes, vetem pak metra larg Sheshit Skenderbej. Sar’Otel ofron bar, nje verande te perbashket, Wi-Fi falas and parkim te sigurte. Klientet mund te perdorin pishinen falas, gjithashtu dhe sauna dhe hamami jane te disponueshme me nje shtese cmimi.