Te Stela Hotel

13004199_1_z.jpg
Rruga Koka Kola, Albania
Rruga Koka Kola Tirana Tirana 1001 AL

Resort Te Stela ndodhet në autostradën Tiranë-Durres, km i 7-te nga Tirana. Është një resort ku ju mund të gjeni gjithcka qe keni nevojë për t’u relaksuar: hotel i këndshëm, pishinë, restorant në kopësht, dhe shume struktura të tjera spa. Dhomat janë të pastra, të dekoruara e te mobiluara bukur, me TV, ballkon, ajër të kondicionuar, internet WI-FI, parkim falas dhe shumë struktura sportive. Ushqimi është i mrekullueshëm dhe ju mund të shijoni edhe një birrë në kopësht. Ky resort turistik është hapur në 2009 dhe është pronë e kompanisë “Birra Stela”.