Tirana Backpacker Hostel

3.jpg
Rruga e Bogdanëve, Tirana 1001, Albania
Rruga e Bogdanëve Tirana Tirana 1001 AL
068 313 3451068 313 3451

Tirana Backpacker Hostel ndodhet ne nje nga zonat me interesante te Tiranes. Ndertesa eshte nje vile e vjeter e vitit 1938, 2 kateshe dhe nje qilar. Hosteli ja 3 tualete, 4 dhoma gjumi dhe 3 dushe ne cdo kate. Ne qilar ju mund te gjeni nje hapesire ngrenieje dhe gatimi. Oborri eshte i madh me peme mandarinash dhe portokallesh.