Bar

11896508_10153510759460928_3735430071809108738_o.jpg
Rruga Mustafa Matohiti, Tiranë, Albania
Një nga pubet më të mira në Tiranë. Një atmosfere e ngrohtë dhe staf shumë i mirë. Varietet birra...
etc1.jpg
Rruga Fatmir Haxhiu, Tiranë, Albania
Nje nga baret me te mire ne Tirane prej vitesh. E vendosur ne qendren tregtare “GaleriaR...
bardh_e_zi.jpg
Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania
Lokali Bardh e zi një prej bareve më të frekuentuara afër zonës së ish-bllokut. Ambjent bardh e z...
Capriccio1.jpg
Rruga Brigada VIII, Tiranë, Albania
04 226 819004 226 8190
Në historinë e Tiranës së 20 viteve të fundit, Capriccio është një prej bar-eve që ka mbijetuar d...
CasaBar1.jpeg
Rruga Mustafa Matohiti, Tirana, Albania
069 665 7733069 665 7733
Cilën prej këtyre pijeve do të zgjidhje? Birra, një zgjidhje e përkohshme. Kur kemi verë, të mend...
coko-bar-front-view-tiranaxxl.jpg
Rruga Pjetër Bogdani, Tirana, Albania
Çoko Bar i hapur në vitin 2011 në një cep të vogël në bllok, tani gjendet në vendodhjen e re...
Colonial1.jpg
Rruga Pjetër Bogdani 3, Tirana, Albania
Colonial Cafe Tirana ndodhet në qëndër të Tiranës në zonën e ish bllokut dhe është i vetmi Cockta...
duff tirana.jpg
Rruga Brigada VIII, Tiranë, Albania
069 927 7086069 927 7086
Vendi ku të gjithë të apasionuarit e sportit amerikan do të gjejnë një ambient mëse mikpritës. Du...
038e_db8a.jpg
Rruga Brigada VIII, Tiranë, Albania
0692020020 / 06920999100692020020 / 0692099910
Flares eshte nje bar & karaoke ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes. Gjate diteve t...
Fusion2.jpg
Rruga Papa Gjon Pali II 3, Tirana, Albania
+355 4 224 8313+355 4 224 8313
+(355)696037997+(355)696037997
Hapësira neutrale ndërmjet Qendrës Tregtare COIN dhe Qendrës së Biznesit e vendosur në katin e pe...
58041_553648154675725_341404797_n.jpg
Rruga Kont Urani, Tirana, Albania
Hemingway Bar Tirana mbart filozofine e bareve me te njejtin emer ne te gjithe boten. Nje hapesir...
1496913_10154656795775961_134280082623236304_n.jpg
Sheraton Tirana Hotel and Towers, Tirana, Albania
Infinity, bar origjinal, elegant dhe i përkushtuar klientëve, pika e takimit perfekte si për bise...
izzy-living-logo.jpg
Rruga Pjetër Bogdani, Tiranë, Albania
Izzy Living është një ambient i ri në lagjen e ish-Bllokut, në rrugën Pjetër Bogdani, pranë shkol...
12669680_669210946554561_6466295487990467061_n.jpg
Rruga Mustafa Matohiti, Tiranë, Albania
Mon Cheri synon të jetë kompania lider në Shqipëri në sektorin e ushqimit dhe pijeve me bazë kafe...
MulliriVjeter2.jpg
Rruga e Kavajës, Tiranë 1001, Albania
Të bashkojë në një, shijen me shpirtin duke të të bërë të ndjehesh sikur je në parajsë. Misioni y...
Pro Gips Noel-bar.jpg
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë, Albania
+355 4 2243638+355 4 2243638
06867777760686777776
Te Noeli, një vend aq sa i fshehur edhe atipik… afërsia me kinema Millennium, një rastësi në vet...
246427_461452697261136_486841501_n.jpg
Rruga Xhorxhi Martini, Tiranë, Albania
066 608 5366066 608 5366
Ne Old Town Room,  vererat franceze dhe italiane,shoqeruar me proshutat,sallamrat,djathrat france...
11143209_450013605158101_4019325073134743281_n.jpg
Rruga Mihal Duri, Tirana 1001, Albania
069 202 0414069 202 0414
Piccadilly Tirana, eshte nje ambjent i kendshem per te kaluar oret e paradites dhe pasdites me pi...
73660_118318261565513_365784_n.jpg
Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania
Quaffé për një kafe? Por jo vetëm… Nëse ideja që ju rrotullohet në mendje është të shplodheni du...
Radio3.jpg
Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania
+355 69 28 44 24+355 69 28 44 24
Radio është një prej bareve më të frekuentuar, i karakterizuar me logon e një stacioni të vjetër ...
13177252_1714070175530043_3427551443075633711_n.jpg
Bulevardi Zogu I, Tiranë 1016, Albania
069 724 8199069 724 8199
Nje koncept ndryshe nga kafenete tradicionale, Scorsese – Espresso Room, cilesohet perdorim...
sophie-take-away.jpg
Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit, Tirana, Albania
Gjeni ne cdo vend kafen tuaj te deshiruar. Sophie Caffe tashme ne tre pika sjell prane jush shume...
14_big.jpg
Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania
Tao Lounge Tirana, eshte nje nga bar-restorantet me te njohur qe ndodhen ne zemer te Tiranes. Ky ...
TheCode.jpg
Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania
The Code është njëri prej klubeve që ndodhen në hyrje të Vesa Center. Në varësi të ditës që do e ...
12373267_928211127261918_7438253273424849816_n.jpg
Rruga Mustafa Matohiti, Tiranë, Albania
+355 69 970 1043+355 69 970 1043
The Funky Moustache është më shumë se vetëm një kafene, ajo është një hapësirë e komunitetit të n...
12654394_950263205009432_4220382534889932596_n.jpg
Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania
068 404 7027068 404 7027
The Tea Room në Tiranë  nuk është vetëm një bar me një shumëllojshmëri cajrash dhe ëmbëlsirash që...
1598_568208110011293_7355262371324491389_n.jpg
Rruga Njazi Demi, Tirana, Albania
+355 69 6730 698+355 69 6730 698
Tree House Lounge, Coffee bar / Tea House,  gjate dites, ofron atmosfere relaksi dhe mirepritese....
547748_504151799642546_300827281_n.jpg
Rruga Ismail Qemali, Tiranë, Albania
+355 4 2258497+355 4 2258497
Pasticeri Valle Verde është një kafe e qetë në mes të gjelbërimit ku servir një shumëllojshmëri...
palma.jpeg
Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit, Tirana, Albania
Nëse keni nevojë për më shumë se një pije, por më pak se një vakt Vila Palma është vendi më i mir...
west-bar-tirana-(by-matilda-karcanaj).jpg
Kullat Binjake Tiranë, Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tiranë 1000, Albania
+355 68 2056170/ +355 68 2056168/ +355 69 2086529+355 68 2056170/ +355 68 2056168/ +355 69 2086529
Mjafton të thuash Bar West dhe të gjithë e dinë se për çfarë bëhet fjalë. I papërsëritshëm në llo...
Showing 30 results