Hostel

Bujtina Shqiptare.jpg
Rruga Bardhok Biba 9/1, Tirana, Albania
+355 69 209 6903+355 69 209 6903
destil3.jpg
Rruga Qemal Guranjaku, Tirana, Albania
Destil është një përzierje e thjeshtësisë dhe abstraksionit që ju mund të përjetojnë në mënyra të...
1009923_10156444149425581_4931130497645112145_n.jpg
Rruga Bardhok Biba, Tiranë, Albania
Freddy’s Hostel  eshte nje hostel modern i cili ofron krevate te rehatshme, atmosfere shoqe...
66100786.jpg
Rruga Njazi Demi, Tirana, Albania
Ky hostel eshte i pajisur me WiFi falas, gjithashtu ofron hapsire akomodimi per kafshet. Hosteli...
12552984_10156437873955581_3308151586640330112_n.jpg
75 Bardhok Biba Street Tirana, Albania
Hostel Freddy ju ofron dhoma të rehatshme hoteli, shërbim miqësor, vendndodhje afër me qendrën po...
Rruga Urani Pano, Tiranë, Albania
068 202 6205068 202 6205
Loreni Hostel ofron kushte komode, dhe dhoma te rehatshme, sherbim te shpejte dhe te mire. Hostel...
1377112_387501161380136_1921208024_n.png
Rruga Reshit Cullaku, Villa nr. 1, (afer Fushes se Tenisit, ngjitur me PARKIM) Tirana, 1000 Albania
Milingona Hostel është vendosur në rrugën Riza Cerova , nr.197 / 2 afër qendrës dhe në mes të një...
24527705.jpg
Rruga Pjetër Bogdani, Tiranë, Albania
Hosteli ndodhet ne zemer te Tiranes, vetem 10 minuta ne kembe nga bulevardi kryesore, dhe shume a...
13634244.jpg.1920x810_default.jpeg
Rruga Bardhok Biba, Tiranë, Albania
Ne zemer te qyetetit te Tiranes dhe pa nevojen e perdorimit te transportit, nga vendndodhja e hos...
3.jpg
Rruga e Bogdanëve, Tirana 1001, Albania
068 313 3451068 313 3451
Tirana Backpacker Hostel ndodhet ne nje nga zonat me interesante te Tiranes. Ndertesa eshte nje v...
0ad2d4_144498a86f4d4e939f467a376fa02eab.jpg
Rruga Musa Maci 1, Tirana, Albania
Hosteli në vetvete është një vilë italiane e viteve ’20 e rikonceptuar. Arkitektura e vilës ka fr...
Showing 12 results