Hotele

q.jpg
Rruga Mehdi Frasheri, Tiranë, Albania
Dinasty Residence ndodhet ne qender te Tiranes dhe eshte e pajisur me nje bar dhe nje verande ver...
diplomat_0.jpg
Bulevardi Bajram Curri, Tiranë, Albania
Me nje eksperience 22 vjecare, me nje sere arritjesh dhe nje filozofi te orientuar nga klienti, H...
11.png
Rruga Sulejman Delvina, Tirana 1019, Albania
Me nje eksperience 22 vjecare, me nje sere arritjesh dhe nje filozofi te orientuar nga klienti, H...
161872a_hb_a_001.jpg
Rruga Themistokli Gërmenji 2/173, Tirana, Albania
Elysée është një hotel i vitit 2006. I ndërtuar pranë qendrës së Tiranës,ka një kapacitet prej 22...
29360_635851036897062691.jpg
Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania
Grand Hotel Tirana ndodhet vetem 500 m ne distance nga Sheshi Skenderbej. Ky hotel eshte i njohur...
DoroCity.jpg
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë, Albania
Hotel Doro City është  një hotel  luksoz  me 4 yje, i cili përcakton prestigjin, dhe mikpritjen n...
gal_1304_82896.jpg
Rruga e Elbasanit 8, Tirana, Albania
I ndërtuar në një lulishte në një zonë elegante të Tiranës, pranë parkut të bukur natyral të qyte...
10378942_694618783909198_2598885157664070359_n.jpg
Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania
Hotel L. A. S.ndodhet 500 m larg Parkut te Madh te Tiranës dhe ofron akomodim me ajer te kondicio...
HotelMonarc2.jpg
Rruga George W. Bush, Tirana 1001, Albania
+355 4 2274511/ +355 4 2274504+355 4 2274511/ +355 4 2274504
+355 4 2241500
Hotel Monarc, i vendosur në qendër të Tiranës, është sinonim i sofistikimit, elegancës dhe luksit...
serv6.jpg
Rruga Urani Pano 1016, Tirana, Albania
“Hotel Opera” eshte nje hotem me 4 yje qe ndodhet ne Tirane dhe perfshin nje restoran...
hotel-center-rooms-oresti-tirana-000.jpg
Rruga Bardhok Biba 75, Tiranë, Albania
Hotel Oresti Center eshte nje hotel me 5 yje, i cili perfshin free Wi_Fi dhe parkim 2 Euro. Hotel...
mm.jpg
Rruga e Elbasanit 8, Tirana, Albania
Hoteli ndodhet 10-minuta ne distance nga Sheshi Skenderbej dhe 5-minuta larg nga bulevardi kryeso...
12507659_816863135105873_6949983537056715547_n.jpg
SH54, Tirana, Albania
+355 42 361 591+355 42 361 591
+355 42 361 594
Ofron WI-Fi dhe parkim falas, si dhe akomodim te rehatshem.  The Big Floor 5 Bar & Restaurant...
xheko-imperial-hotel.jpg
Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania
(00355) 4 2259574, 75, 76, 77(00355) 4 2259574, 75, 76, 77
068 202 9777068 202 9777
(00355) 4 2246852.
Hotel Xheko Imperial ështëe një hotel i standardit të lartë perëndimor. Dhoma teke,dyshe dhe matr...
1466152_191459647713222_1798750632_n.jpg
Vesa Center, Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania
I ndodhur në zonën e famshme Blloku, ofron restorant luksoz, spa dhe qendër fitnesi. Dhomat janë ...
58025881.jpg
Rruga Myrtezim Këlliçi, Tiranë, Albania
+355 4 22 00 001+355 4 22 00 001
+355 67 60 38 888
Lot Boutique Hotel ofron akomodimin tuaj ne Tirane. Klientet mund te perdorin bar-in,  Free WiFi ...
HotelMondial2.jpg
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë, Albania
Hotel Mondial me 4 yje, nga më luksozët në Tiranë, me kushte bashkëkohore dhe arkitekturë neoklas...
30590573.jpg
Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania
Prestige Hotel ofron akomodimi me ajer te kondicionuar dhe free WiFi. Hoteli eshte i pajisur me n...
65008459.jpg
Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tiranë, Albania
+355 4 2235035+355 4 2235035
355 4 2235050
Rogner Hotel ndodhet në bulevardin kryesor të Tiranës, me një distancë të përshkueshme në këmbë m...
13879194_930454377064230_3679967636405429767_n.jpg
QKSH, Tirana, Albania
Ky hotel ndodhet ne qender te Tiranes, vetem pak metra larg Sheshit Skenderbej. Sar’Otel of...
65632460.jpg
Rruga Fortuzi 47, Tirana 1001, Albania
Ndodhet 600 m nga sheshi Skenderbej ne Tirane, Senator Hotel permban nje restorant, bar dhe free ...
HotelSheraton1.jpg
Sheshi Italia, Tiranë, Albania
Hotel Sheraton që prej vitit 2003, është vendi ekskluziv për takime dhe evenimente. Detajet në ar...
SkyHotel1.jpg
Sky Tower Tirana, Rruga Ibrahim Rugova, Tirana 1000, Albania
Sky Hotel ka 38 dhoma që janë dizenjuar në mënyrë të përsosur për t’i dhënë vlerën më të mirë par...
13004199_1_z.jpg
Rruga Koka Kola, Albania
Resort Te Stela ndodhet në autostradën Tiranë-Durres, km i 7-te nga Tirana. Është një resort ku j...
73420478.jpg
TID Tower, Tirana 1001, Albania
The Plaza Tirana eshte nje hotel me 5 yje, i cili ofron qender Spa, sauna vaska te ftohta, Hotel ...
12646937_967183469997081_4932785426473146546_n.jpg
Fakulteti i Shkencave Shoqërore, Rruga Perlat Rexhepi, Tirana, Albania
+355 4 5550501+355 4 5550501
+355 69 6055725+355 69 6055725
+355 4 5550503
Ky hotel me 5 yje, eshte i pajisur m restorant and perdorim falas te qendres se spa & wellnes...
1012378_586667961423480_1087839073_n.jpg
Rruga Andon Zako Çajupi 6,7, Tirana 1019, Albania
Theranda Hotel ndodhet 100 m larg nga Blloku. Hoteli eshte i nje stili modern dhe klasik. Ai esht...
TiranaInternational.jpg
Rruga e Dibrës, Tirana, Albania
Tirana International Hotel Conference Center është i pozicionuar ne qendër të kryeqytetit, dhomat...
hotelbar-slider.png39.jpg
EDAL Centre, Tirana, Albania
Hotel Vila Alba eshte nje hotel me 4 yje, i cili ndodhet ne qender te Tiranes vetem pak minuta ne...
ottoman-room-01.jpg
Rruga Qemal Stafa 120, Tiranë, Albania
Hotel “Vila e Arte”, eshte nje prej hoteleve me prestigjoze me 4 Yje ne Tirane. Me nj...
Showing 30 results