Restorante

1979885_226874224185028_2134136031_n.jpg
Rruga Pjetër Bogdani, Tirana, Albania
+355 69 851 1112+355 69 851 1112
Nje restorant unik ne Tirana, ne te cilin mund te konsumosh ushqime te shendetshme, duke qen...
Aba 21.jpg
Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania
restaurant-amor.jpg
Rruga Mustafa Qosja, Tirana, Albania
+355 69 268 4952+355 69 268 4952
Restoranti Amor ofron një sërë specialitetesh: antipastë, supë e ditës, pasta e shtëpisë; fileto ...
1978646_667333379999867_166535025_n.jpg
Presidential Palace of Tirana, Tirana, Albania
+355 692092358+355 692092358
Tek Artigiano do të gjeni Pizza në furrë druri, pasta të bëra vetë, sandwiche të shijshëm, sallat...
brauhaus1.jpg
Rruga Reshit Çollaku, Tirana 1001, Albania
BrauHaus është një birrari e vërtetë. Themelet dhe muret e kësaj ndërtese qëndrojnë mbi një trual...
Bujtina Mare.jpg
Petrele, Tirana, Tirana County, Albania
+355 69 554 0791+355 69 554 0791
coko2.jpg
Rruga Pjetër Bogdani, Tirana, Albania
Coko Bistro  Bar është një kafe në Tiranë.Kafe dhe restorant i mirë Italian. Një Çoko Bar i hapur...
65_big.jpg
Rruga Reshit Çollaku, Tiranë 1001, Albania
+355 68 373 7503+355 68 373 7503
Delicatezze di Mare, ashtu si vetë emri është një cep deti në mes të Tiranës ku një mori delikate...
Era 2.jpg
Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania
Fiore.jpg
Rruga Dervish Hima, Tirana, Albania
1508624_634546686612614_260676349_n.jpg
Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania
069 204 8519069 204 8519
Prej vitit 2005, eshte nje ambient ne te cilin do te ndjeheni gjithmone ngrohte, si mes miqsh apo...
Gourmet1.jpg
Rruga Jul Variboba, Tirana, Albania
Gourmet restorant kombinon elegancën bashkëkohore, një ambient intim dhe të shërbimit të pashembu...
DSCF2097.jpg
Rruga Jul Variboba, Tirana, Albania
Green House është një prej restoranteve më bashkëkohorë në Tiranë. I ndërtuar në 1936 green house...
10982001_1552081028389151_4569546444685708598_n.jpg
Rruga Donika Kastrioti, Tirana, Albania
Një ambient komod, me një penelatë mesdhetare në çdo detaj, i cili do t’ju impresionojë duke ju d...
Juvenilja2.jpg
Rruga Skerdilajd Llagami, Tiranë, Albania
Juvenilja Castle është një ndërtesë me gurë tip kështjelle, me ambiente të dekoruara në mes të gj...
10985943_882888385116867_9086239629620594814_n.jpg
Rruga Skerdilajd Llagami, Tiranë, Albania
Juvenilja Castle është një ndërtesë me gurë tip kështjelle, me ambiente të dekoruara në mes të gj...
10930156_384753125018712_5660252354509301505_n.png
Sheshi Italia, Tiranë, Albania
Kolonat është biznesi i parë në Shqipëri në stilin e ushqimit fast-food vjen i plotë me logon pak...
Korcarka.jpg
Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania
0b214c6634b0fda5a79315437b31db5d.jpg
Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit, Tirana, Albania
La Voglia është një bar-restorant në qendër të Tiranës mu përballë me Taiwan Tirana. Gjatë verës ...
Mullixhiu.jpg
Shëtitorja Lasgush Poracdeci, Liqeni Artificial Tiranë
320285_117570578349048_70165004_n.jpg
Oda
Rruga Shenasi Dishnica, Tiranë, Albania
ODA eshte nje restorant i ndertuar ne vitin 2005 ne nje vile te vogel nje kateshe , shtepi tirana...
12047157_928972640522177_454626876332182395_n.jpg
Rruga Brigada VIII, Tiranë, Albania
Otium, eshte nje restorant i njohur per specialitete e vecante dhe shijshme, me sallaten, hamburg...
pastadapucci3.jpg
Rruga Mustafa Qosja, Tirana, Albania
068 324 3730068 324 3730
Pasta Da Pucci ju pret, edhe pse disi i fshehur në katin përdhesë të njërit prej pallateve të rru...
10805542_869009313121828_6167486142069329707_n.jpg
Rruga Mustafa Matohiti, Tiranë, Albania
Nuk ka nevojë të udhëtosh, shijo Mesdheun në zemër të Tiranës! Restorant “Pastarella”, është hapu...
10955331_10153019786615518_2050782319314833675_n.jpg
Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania
+355 (0) 4 22 438 45+355 (0) 4 22 438 45
+355 (0) 69 40 66 662+355 (0) 69 40 66 662
Kthimi në traditën shqiptare të gatimit dhe orientimi drejt kujdesit maksimal në shërbimin ndaj k...
1546128_327502957458702_4096389352443816175_n.jpg
Rruga Vllazën Huta, Tirana, Albania
Krijimtaria dhe finesa e kuzhines italiane e realizuar me mjeshteri te madhe nga mastershefat Mil...
serendiville2.jpg
FLEG Building, Tirana, Albania
“Serendipity” është krijim i kompanive “Qvo Vadis” dhe “Serendipity” në bashkëpunim të ngus...
sky tower.JPG
Sky Tower Tirana, Rruga Ibrahim Rugova, Tirana 1000, Albania
Sky Club është një restorant dhe bar në ambient të  hapur, në  katin e fundit të  një ndërtese të...
SofraeAriut.jpg
Rruga e Elbasanit 8, Tirana, Albania
Bar – Restorant Sofra e Ariut është një ndër restorantet më prestigjoze në qytetin e Tiranë...
11092141_691769914267596_5583459145250678672_n.jpg
Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit, Tirana, Albania
  I ndodhur në qendër të Parkut Rinia pranë ministrive dhe parkut argëtues, Kompleksi Taiwan...
rest_6.jpg
Sky Tower Tirana, Rruga Ibrahim Rugova, Tirana 1000, Albania
The Panoramic Bar & Restaurant, i njohur me emrin SKY CLUB, nje nga restorantet me te mire ne...
12654394_950263205009432_4220382534889932596_n.jpg
Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania
068 404 7027068 404 7027
The Tea Room në Tiranë  nuk është vetëm një bar me një shumëllojshmëri cajrash dhe ëmbëlsirash që...
Umami.jpg
Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania
+355 69 694 5555+355 69 694 5555
10256753_1447522208824318_593171889046070994_o.jpg
Rruga Xhezmi Delli, Tirana 1001, Albania
Vila e Peshkut është vendi ku ushqimet me bazë deti ofrohen në shijen e tyre më origjinale dhe të...
palma.jpeg
Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit, Tirana, Albania
Nëse keni nevojë për më shumë se një pije, por më pak se një vakt Vila Palma është vendi më i mir...
13320777_1761199214096111_7469378468929784594_o.jpg
Rruga Komuna e Parisit, Tirana, Albania
069 8697777 / 04 4507273069 8697777 / 04 4507273
VITA 99, një nga restorantet më të rinj të hapur në Tiranë nga një Cheef i vërtetë italian. Ky re...
10574447_1450697905191108_3488827334050453765_n.jpg
Rruga Nikolla Tupe 5, Tiranë, Albania
+35542258238+35542258238
+355666006905+355666006905
Një restorant më formal sesa restorantet e tjera të zonës së ish-bllokut. Një vend i shkëlqyer pë...
Showing 37 results