Të Fundit

Aplikime & Informacione

Eventet e kryeqytetit

 • 20

  prill

  Halal Expo Albania 2019

  Edicioni i dyte i panairit per produkte Hallall do te mbahet ne Pallatin e Kongreseve Tirane ku do te marin pjese dhjetra kompani nga disa shtete. Jeni te mirepritur te na vizitoni. Hyrja Falas. The second edition of the Halal Expo Albania will be he...

  Pallati i Kongreseve
  20 prill 10:00 - 22 prill 20:00
 • 20

  prill

  Into Thin Air

  Grupi do te performoje materialet e tyre orgjinale te rrymes Post-Rock dhe Progressive ku perfshihen edhe kompozime te reja te grupit qe do te performohen per here te pare.. Ani Alipaj (kitare) Alban Muskaj (bass) Eugen Herri (drums) Credits to Xhon ...

  Destil Hostel, Rruga Qemal Guranjaku
  20 prill 21:00 - 20 prill 23:59
 • 21

  prill

  Easter Brunch

  Let’s celebrate an EGG-CELLENT EASTER BRUNCH Come and join us with family and friends at Rogner Hotel Tirana, for a Traditional Easter Brunch with a wide selection of delicacies. ————————— 1900 ALL/ person ————————— – Children 0-4 years old – Free o...

  Rogner Hotel, Bulevardi Dëshmorët e Kombit
  21 prill 10:00 - 21 prill 13:00
 • 22

  prill

  Protesto, pedalo për Tokën, për Tiranën

  Tirana jonë e bukur po rënkon, i merret fryma. Në kapilarët e saj qarkullon sasi e madhe helmesh toksike nga mijra makina. Tensioni arterial i saj është në ekstrem i larte nga pallatet e larta, qe shtohen si kerpudhat pas shiut. Gjymtyret e saj po a...

  Sheshi SKËNDERBEJ, Sheshi Skënderbej
  22 prill 16:30 - 22 prill 17:30
 • 23

  prill

  Olen Cesari – Live in Tirana 2019

  Biletat shiten te Pallati i Kongreseve (hyrja e pasme) Orari 9am – 9pm. Kthehet në Shqipëri Olen Çezari, me grupin e tij “International Clandestine Orchestra” me qëllim që të përsërit suksesin e kaluar dhe ta tejkaloj, duke rivënë në skenë një tjetër...

  Pallati i Kongreseve
  23 prill 19:00 - 24 prill 22:00
 • 24

  prill

  Infocom X: The Anniversary | What’s NeXt?

  At last! That time of the year… 2019 is a very special year for the team behind Infocom, as it marks the 10th Anniversary of the Infocom Albania Conference. This will be the largest Infocom organised so far in Albania, combining our two conferences (...

  The Plaza Tirana, Rruga 28 Nëntori
  24 prill 09:00 - 24 prill 14:00